ШОТЛАНДСЬКИЙ працівник служби підтримки був звільнений після того, як наслідував користувача служби, сидячи в інвалідному візку і вдаючи, що пускає слини і стукає предметами.

Пол Андерсон був виключений з Шотландської ради соціального обслуговування (SSSC) у п’ятницю після розслідування його поведінки по відношенню до вразливого пацієнта у вересні минулого року.

Співробітник служби підтримки працював у Sense Scotland у Гленротсі, Файф, коли він поводився неналежним чином по відношенню до колеги та свого пацієнта.

Логотип Шотландської ради соціальних служб

Андерсон сів в інвалідний візок чоловіка, імітував його голос, протрубив у гудок, вдав, що стукає по предметах, і вдав, що пускає слини, зображуючи людину.

Він також облив свого колегу під час купання користувача догляду і сказав: «Б’юся об заклад, це не єдиний спосіб, яким ви промокаєте».

Під час миття голови пацієнта, посилаючись на свого колегу азіатського походження, він сказав: Як би це називалося, якби ZZ робив це? Індійський масаж голови.

SSSC вирішив видати Андерсону наказ про усунення після того, як виявив, що його придатність до практики порушено.

У звинуваченнях, хоча пацієнт і його колега були анонімними, говорилося: «Ми вирішили, що є докази того, що 2 вересня 2021 року або близько того, коли Sense Scotland працювала допоміжним працівником Sense Scotland, підтримувала життя: Файф і прилеглі райони в Гленротесі Під час цієї роботи ви імітували АА, сидячи в їхньому інвалідному кріслі, гули в клаксон на інвалідному кріслі, прикидаючись, що стукаєте по предметах, імітуючи вокальні звуки АА. [and] вдаючи, що пускає слини.

“[You did] під час купання підтримала людину АА (відредаговано) і після того, як АА забризкав вас
колега ZZ з водою сказати ZZ: «Б’юся об заклад, це не єдиний спосіб, яким ви промокнете» або слова, щоб
той ефект.

«Вашою поведінкою… поводьтеся сексуально мотивовано.

«Під час миття волосся АА, скажіть ZZ про свого колегу YY, азіатське походження: «Що?
чи буде це називатися, якби YY робив це? Індійський масаж голови» або щось таке.

«Вашою поведінкою… дійте на расовому ґрунті».

Приймаючи рішення про звільнення Андерсона, комісія дійшла висновку: «Соціальні працівники повинні шанувати та підтримувати гідність людей, які користуються послугами. Ви наслідували вразливу людину, яка перебуває під вашою опікою, демонструючи відсутність гідності та поваги. Це могло завдати шкоди А.А.

«Провина в цілому викликає серйозні ціннісні побоювання і ставить під сумнів вашу придатність для роботи за професією. Протягом одного дня на роботі та в присутності членів АА ви поводилися як із сексуальним, так і з расовим підґрунтям по відношенню до колег.

«Ви не виявили розуміння, жалю чи каяття. Ви не брали участь у розслідуванні SSSC.

«Враховуючи серйозний характер вашої поведінки, ми вважаємо, що існує ризик повторення такої поведінки.

«SSSC вважає, що наказ про видворення є найбільш підходящою санкцією, оскільки він необхідний та виправданий у суспільних інтересах, а також для підтримки постійної довіри та впевненості у професії соціальних службовців та у SSSC як регуляторі цієї професії».