Телеведуча SCOTS Гейл Портер розповіла, що одного разу хтось сказав їй, що вона могла б знову виглядати гарною, якби носила перуку.

Учора ввечері 51-річний чоловік вирушив до Твіттера, щоб закликати громадськість бути добрішими і думати про слова, які вони говорять один одному.

У 2005 році Портер діагностували алопецію, і в той час вона сказала, що робота на телебаченні закінчилася, тому що вона гордо відмовилася носити перуки в ефірі.

Телеведуча попросила своїх передплатників у Твіттері бути добрими. Кредит: Instagram/Гейл Портер

Розповідаючи своїм 139 000 передплатників про образливий коментар, який був зроблений їй, колишній ведучий Prime of the Pops сказав: «Усім міцного сну. У мене був хтось, хто сказав мені, що якщо я одягну перуку, то, можливо, знову стану гарною.

«Подумайте, що ви всі один одному кажете.

«У всіх нас є почуття.

“Будь добрим. Це не важко. ІКС.”

Твіт отримав понад 4000 лайків та сотні коментарів від друзів та фанатів, які поспішили заспокоїти уродженку Единбурга.

Репортер BBC Information Катріона Рентон сказала: «Гейле, ти зразок для наслідування та гарна.

«Я люблю тебе саме таким, яким ти є, і якби я був крихітним відсотком того, наскільки ти прекрасний, я був би щасливим. Люблю тебе.”

Кейт Роббінс додала: «Ах, до біса їх. Ти гавджус.

Гейл Портер
Гейл часто заохочувала людей виявляти доброту до інших. Кредит: Instagram/Гейл Портер

Сара Кочуєва сказала: «Ця людина ясно говорить від дуже потворного серця. Не зважайте на коментарі тих, хто не бачить краси у всьому, на що дивиться.

«Люди можуть бути такі жорстокі зі сказаними словами, словами, які стікають з отруйних губ, ви дуже гарні, не звертайте уваги на цих ніким».

Радник з питань праці Пітер МакДейд сказав: «Смішно говорити комусь таке, і це безумовно не роздуми про вас взагалі.

«Ймовірно, ми не можемо прийняти це, коли недоброзичливість стосується нас, особливо того, через що ми почуваємося вразливими, але це правда, що всі неприємності на них».

Джулі Скірвін сказала: «Ти прекрасна всередині та зовні. Це так сумно, що деякі люди не думають про наслідки своїх слів, перш ніж відкрити рота.

«Батьки вчили мене, що якщо не можеш сказати нічого хорошого, краще взагалі нічого не кажи. Намагався жити цим, навіть із людьми, які роблять навпаки».

Востаннє Портера бачили на екрані як ведучий Spooked Scotland разом із провідним Крісом Флемінгом.

У 1990-х вона класно позувала оголеною для FHM, яка проектувалась на будівлю парламенту.