Вчитель SCOTS отримав догану після того, як його спіймали з електрошокером.

Генрі Кілгур купив високовольтну зброю онлайн у січні 2019 року, коли працював учителем фізики в середній школі Ланарк у Південному Ланаркширі.

Вчитель середньої школи сказав, що намагався купити іграшковий електрошокер, щоб розважити колег у школі.

Вчитель, який отримав догану, Генрі Кілгур. Фото: Fb.

Однак коли товар прибув, Кілгур був розчарований якістю, тому купив більш реалістичний.

Наступного місяця з ним зв’язалися прикордонники Великобританії, котрі перехопили продаж.

Після розслідування, проведеного поліцією Шотландії, Кілгуру згодом висунули звинувачення в купівлі зброї.

У липні 2021 року його було засуджено за купівлю електрошокера в суді шерифа Гамільтона, але пізніше у січні цього року отримав попередження за злочин, коли шериф назвав його «дурним».

Генеральна навчальна рада Шотландії (GTCS) вчора опублікувала документи, що свідчать про те, що Кілгур погодився прийняти догану від регулюючого органу.

Він запевнив комісію, що його єдиною метою було розважити своїх колег і що ніколи не збирався використовувати електрошокер проти учнів.

Lanark Grammar Faculty, Шотландія Кредити: Останні новини

Група заявила: «Учитель вирішив купити іграшковий «електрошокер» після деяких безтурботних дискусій, які сталися з колегами у школі наприкінці 2018 року.

«Рішення вчителя купити іграшковий «електрошокер» було продиктоване винятково бажанням порадувати однокурсників у школі.

«Учитель здійснив покупку в інтернет-магазині та заявив, що розчарований якістю доставленого товару.

«Він заявив, що це розчарування призвело до його другої онлайн-купівлі аналогічного, але більш реалістичного предмета, знову ж таки з єдиною метою – розважити колег у школі.

«У лютому 2019 року з ним зв’язалися представники прикордонної служби Великобританії, які повідомили, що вони перехопили другий куплений предмет, а також порадили вчителеві знищити своє первинне придбання іграшкового «електрошокера».

«Учитель заявив, що він виконав прохання знищити іграшковий «електрошокер» і що він повністю співпрацював як із прикордонною службою Великобританії, так і з поліцією Шотландії протягом усього їхнього розслідування».

Кілгур пройшов дисциплінарні збори зі своїм роботодавцем у жовтні 2021 року та отримав останнє письмове попередження.

У документах GTCS йдеться: «Учитель заявив, що його єдиний намір полягав у тому, щоб розважити колег у школі, і що він ніколи не мав наміру використовувати його проти учнів або завдати якої-небудь шкоди, зокрема, оскільки він вважав, що купує іграшку .

«Хоча спочатку він вважав, що його поведінка не є доречною, вчитель заявив, що тепер він визнав серйозність звинувачення після довгих роздумів.

«Він висловив розуміння поведінки і покаявся у своїй поведінці. Він стверджував, що жодної шкоди не було заподіяно ні дитині, ні підлітку.

«Учитель заявив, що він не тільки жалкує про свою поведінку, а й відчуває до неї огиду».

Навчальна комісія дійшла висновку, що Кілгур не виконав свого професійного обов’язку бути взірцем для наслідування, і назвала його дії «безрозсудною поведінкою».

Вони дійшли висновку: «Поведінка була злочинна поведінка безрозсудного характеру. Однак жодному учневі не було завдано шкоди, і поведінка не мала місця у шкільному середовищі.

«Учитель визнав провину. Вчитель замислився над цим питанням, висловив щире каяття і зробив кроки, щоб виправити ситуацію.

«Зважаючи на обставини справи та фактори, згадані вище, колегія визнала, що належним та пропорційним способом розгляду справи вчителя було оголосити вчителю догану».