Компанія SCOTS, що займається склінням, уклала велику семизначну угоду щодо житлового будівництва у столиці з нульовим чистим доходом.

Виробник прецизійних виробів Dice Glass уклав угоду із Western Villages, великим житловим комплексом Web Zero у Грантоні, Едінбург.

Компанія з Камберно співпрацюватиме з CCG Group, однією з найбільших приватних будівельних та виробничих компаній Шотландії, для постачання сучасних скляних екранів для сходів у рамках проекту вартістю 1,4 млн. фунтів стерлінгів.

Його екологічно стійкі продукти сприятимуть першому етапу ключової області відновлення берегової лінії, що дозволить створити будинки з покращеними енергетичними характеристиками.

Гері Торн – засновник та керуючий директор Dice Glass.

Ця угода є останньою у серії великих успішних контрактів, сума яких склала майже ще один мільйон, що підтримає та покращить нинішню фазу зростання Dice Glass.

Гері Торн, засновник і керуючий директор Dice Glass, сказав: «Видатна цінність цього контракту відображає те визнання, яке наша фірма в даний час отримує у ширшій будівельній галузі за якість, точність та стійкість нашої продукції.

«CCG Group відома тим, що надає послуги найвищої якості, та співпрацює з такими компаніями, як наша, які поділяють її віру у більш стійке та прогресивне майбутнє для наших людей, нашої галузі та наших спільнот.

Ми раді можливості зробити свій внесок у створення сучасних енергоефективних будинків та будівель у Грантоні, а також у чудове відновлення району Лейт у цілому».

Нові будинки в районі Western Villages отримають сонячні фотоелектричні панелі, потрійне скління та герметичні двері для запобігання втраті тепла, чистий потік повітря через механічну вентиляцію та опалення без використання викопного палива, що працює від загального теплового насосу з джерелом повітря.

Угода з Western Harbour була завершена після успішного завершення інвестицій у розмірі 600 000 фунтів стерлінгів у нову фабрику, яка вдвічі більша за старі приміщення Dice Glass, та відкриття нового виставкового залу.

Компанія Dice Glass, заснована в 2004 році, спеціалізується на навісних стінах, дверях, вікнах, скляних покрівельних системах і фасадах магазинів, а також на куленепробивному, бомбо- та вибухостійкому склі.

Він забезпечує сектори, включаючи освіту, охорону здоров’я, промисловість, соціальну допомогу, комерційну нерухомість і житлові будинки.