Медсестра швидкої допомоги, яка допомагала жертвам вибуху на Манчестер-Арені, була звільнена після того, як потрапила на відео із зґвалтуванням немовлят.

Джон Уейдсон працював у відділенні невідкладної медичної допомоги в університетській лікарні Ейнтрі в Ліверпулі, коли його виявили з відеозаписами дітей віком від новонароджених до 12 місяців, які зазнають сексуального насильства.

Підлий 31-річний чоловік також виявив 177 зображень жорстокого поводження з дітьми після того, як поліція провела обшук у його будинку в червні 2020 року.

Офіцери конфіскували комп’ютер Lenovo, iPad і мобільний телефон Samsung Galaxy, на яких зберігався каталог непристойних зображень і відео маленьких дітей.

Уейдсон раніше допомагав жертвам вибуху на «Манчестер Арені» у 2017 році, коли перебував у Королівській лікарні Болтона.

Минулого року він вийшов з-під варти у Королівському суді Ліверпуля після того, як його адвокат розповів судді, що у педофіла «багато позитивних якостей».

Давши Уейдсону одну третину за його визнання провини, суддя Ендрю Менарі засудив його на вісім місяців в’язниці з відстрочкою виконання вироку на 12 місяців.

Йому сказали пройти 60-денну реабілітаційну діяльність, включаючи програму лікування сексуальних злочинців Horizon, та сплатити судові витрати у розмірі 500 фунтів стерлінгів.

Збоченець Уейдсон також був внесений до Реєстру сексуальних злочинців на десять років, і йому було сказано, що він повинен дотримуватись Наказу про запобігання сексуальній шкоді протягом п’яти років.

Рада із сестринської справи та акушерства (NMC) вчора опублікувала докладну інформацію про те, як вони вирішили виключити Уейдсона з реєстру відходу минулого тижня (7 вересня).

Вони сказали: «Дії Уейдсона щодо створення, зберігання та розповсюдження непристойних зображень дітей демонструють серйозне порушення довіри та явно завдають шкоди репутації, а також підривають довіру та впевненість у професії медсестер.

«Добросовісність має розглядатися як основа кар’єри будь-якої медсестри, а осуд у кримінальному порядку підриває гарну репутацію професії.

«Уейдсон не робив жодних спроб виправити ситуацію, і ризик повторення залишається високим.

«Комісія дійшла висновку, що в цьому випадку буде достатньо лише наказу про виключення».

Вейдсон працював дипломованою медсестрою з вересня 2017 року, але був усунений від роботи у червні 2020 року після того, як поліція Мерсісайда повідомила його роботодавця, що його заарештовано.

Арешт був здійснений за підозрою у розміщенні в Інтернеті непристойного зображення дитини категорії B.

На його пристроях вони виявили 56 непристойних зображень категорії А, на яких зображені діти віком від новонароджених — найсерйозніша категорія, яка показує зґвалтування дітей, причому 11 з них були відеороликами.

Було 35 зображень категорії B, включаючи вісім відеороликів, за участю хлопчиків віком від чотирьох до шести років.

Ще 51 фотографія категорії C включала фотографії хлопчиків віком від трьох до чотирьох років.

Поліція також знайшла 35 екстремальних порнографічних зображень, у тому числі два відеоролики, і 11 заборонених мультяшних зображень дітей.

У нього також були екстремальні порнографічні зображення, що зображують статевий акт або оральний секс із мертвою чи живою твариною.

Спочатку Уейдсон сказав поліції, що “не підозрював”, що зображення були на його пристроях.

Пізніше він зізнався, що знав, що вони були на його телефоні, але заперечував, що їх бачив.

Медсестра зізналася, що знала про непристойні зображення у телефоні, але сказала, що «не пам’ятає, щоб бачила їх».

Бен Берксон, виступаючи на захист, сказав судді Ендрю Менарі: «Ця поведінка описується як шокуюча і нехарактерна для його близьких і підсудного.

Він стверджував, що Уейдсон боровся зі своїм психічним здоров’ям, коли був молодшим, і в минулому у нього діагностували психоз.

Адвокат додав: «Особливо темним моментом у дитинстві була смерть його прийомного брата, яка вплинула на цього підсудного.

«Як гей, він загалом зазнавав знущань у школі і відчував труднощі з дорослішанням своєї сексуальності через побоювання гомофобного насильства.

«Незважаючи на ці труднощі, у 2017 році він отримав кваліфікацію медсестри та почав працювати у відділенні невідкладної допомоги у лікарні Ейнтрі.

«Але безпосередньо перед цим він проходив стажування медсестер у лікарні Болтона. В рамках цього він справді допоміг жертвам теракту в Манчестері».

Уейдсон підтримав його чоловік, який дав характеристику персонажа.