Юридична фірма SCOTS спонсорує чоловічий хокейний клуб Единбурзького університету (EUMHC) після одного з найуспішніших сезонів за 120-річну історію клубу.

Спонсорство EUMHC з боку Гібсона Керра допоможе клубу із загальними адміністративними та поточними витратами, що сприятиме його подальшому успіху.

Прагнучи розвитку своїх гравців і прагнучи залучити більше студентів до занять спортом, компанія Gibson Kerr з багаторічною історією прагнула підтримати зростаючий клуб, який в даний час є найбільшим чоловічим університетським спортивним клубом у Великобританії.

Поточний секретар із спонсорства EUMHC Бен Уілсон сказав: «Уся команда почувається дійсно привілейованою отримати спонсорську підтримку Гібсона Керра.

Президент EUMHC Алекс Джонсон, Дональд Тоусі, соліситор відділу власності Gibson Kerr та секретар із спонсорства EUMHC Бен Уілсон.

Як клуб, ми несемо значні витрати. Тепер у нас чотири команди, які тренуються щоночі, і нам потрібне гарне спорядження.

«Минулого року ми витратили багато грошей на м’ячі, нагрудники, конуси та інше екіпірування, яке має вирішальне значення для клубу, і ми очікуємо, що цього року цих витрат може бути ще більше.

«Крім того, у нас є судді, яким потрібно платити, воротарська форма, в яку потрібно інвестувати, більше нагрудників, які потрібно купити, та із запровадженням наших 8й команда цього року, ще одне тренування для фінансування.

«Як ви розумієте, ми в захваті від спонсорства Gibson Kerr.

«Гроші матимуть велике значення, допомагаючи нам сплатити величезну частину наших витрат, і вони дійсно допоможуть знизити вагу та забезпечити таку необхідну безпеку».

Нова фірмова форма Gibson Kerr вперше з’явилася на першій грі хокейного клубу цього сезону на ігрових полях Peffermill Enjoying Fields 11-го числа.й Вересень після одного з найуспішніших сезонів на сьогоднішній день.

Торік клуб поповнив свій список зростаючих нагород, до якого тепер входять дворазові чемпіони Шотландської ліги та Кубка Шотландії, а також чотириразові чемпіони британських університетів та коледжів зі спорту.

Клуб також був першою шотландською чоловічою командою, яка отримала підвищення до Національного прем’єр-міністра британських університетів та коледжів (BUCS) з моменту утворення BUCS у 2008 році.

Бен додав: «Після такого сильного минулого сезону ми сподіваємось розвинути цей успіх наступного року.

“На даний момент у нас 190 членів, і ми з нетерпінням чекаємо ще одного чудового року, оскільки ми продовжуємо виховувати деяких з майбутніх хокейних зірок Шотландії”.

Юридичну фірму також запросили зустрітися з членами клубу та подати команди, поділитися деякою інформацією про Гібсона Керра та роботу, яку вони роблять, а також приєднатися до них, щоб пограти у хокей.

Дональд Тоусі, адвокат команди Gibson Kerr з нерухомості та захоплений хокеїст, сказав: «Клуб грає величезну роль у спортивному співтоваристві університету, і Gibson Kerr з радістю підтримує його.

«Ми також сподіваємося, що зможемо надихнути деяких юристів-початківців у команді, розповівши їм про роботу, яку ми робимо».