Вчительку SCOTS було виключено зі школи за те, що розмахувала фальшивим пенісом перед колегами, роблячи при цьому зухвалі та зухвалі рухи.

Вчора Дерек Теркінгтон був визнаний непридатним для викладання після інциденту в середній школі Newbattle Neighborhood Excessive Faculty у Далкіті, Мідлотіан, який відбувся у період із серпня 2017 по 2018 рік.

Було встановлено, що в цей час пан Теркінгтон поводився неналежним чином по відношенню до персоналу, засовуючи протез статевого члена в штани, а потім у блискавку.

Потім він зробив натякаючі та провокаційні рухи у бік своїх колег, а також засунув палець у блискавку на штанах, намагаючись імітувати чоловічі геніталії.

Вчителя (на фото вище) було визнано непридатним для викладання після інциденту.

Пан Теркінгтон стверджував, що він ніс коробку фальшивих пенісів з уроку статевого виховання і, мабуть, ненавмисно тримав одного з макетів членів, коли він прощався з колегою.

Вчитель-консультант, родом із Глазго, був описаний колишнім співробітником як «свого роду персонаж Бенні Хілла щодо сексуальних дій чи мови».

Щодо учня, який перебував у межах чутності, пан Теркінгтон також сказав: «Колега А, не могли б ви сказати йому, що його батько явно не дбає про нього і що йому треба рухатися далі і взяти себе в руки. ”

Після чотириденного слухання його поведінки комісія Генеральної педагогічної ради Шотландії (GTCS) вирішила виключити пана Теркінтона зі списку викладачів.

Артур Стюарт, голова комісії, сказав: «Наше рішення щодо містера Теркінтона полягає в тому, що він не може викладати, і комісія має розпорядитися, щоб його ім’я було видалено зі списку викладачів».

Пан Теркінгтон заперечував звинувачення в тому, що він засунув один із протезів у штани і просунув палець у блискавку, щоб імітувати чоловічі геніталії.

У звинуваченнях проти шотландського вчителя йшлося: «У період між серпнем 2017 року або приблизно у травні 2018 року вчитель, працюючи вчителем Ради Мідлотіана в середній школі спільноти Ньюбатл, поводився неналежним чином під час роботи. ставлення до інших співробітників у тому, що він зробив:

«Принаймні один раз просуньте протез пеніса йому під штани і через блискавку і [made] що наводять на роздуми та провокаційні рухи по відношенню до інших колег.

“[You did] просунути палець чи пальці крізь блискавку штанів, намагаючись імітувати чоловічі геніталії.

«Приблизно у січні 2018 року принаймні один раз накричіть на учня О. [and] скажіть у присутності учня А: «Колега А, не могли б ви сказати йому, що його батько явно не дбає про нього і що йому треба рухатися далі і взяти себе в руки» або щось таке.

«Приблизно у 2017 році прибити шматок дерева до шкільних дверей, що спричинить занепокоєння у присутніх учнів.

“І у світлі вищевикладеного стверджується, що придатність вчителя до навчання порушена”.

Пан Теркінгтон з’явився перед комісією GTCS, щоб захистити себе у червні, але вчора не з’явився для ухвалення остаточного рішення.

Даючи свідчення, він сказав: «Демонстрантів використовували на уроках S4, щоб показати, як вдягати презерватив.

«Вони зберігалися в коробці, яка часом переповнювалася, тому вам доводилося носити із собою пару, кладучи папку поверх коробки.

«Це мало привернути якнайменше уваги, і все, що я можу думати, це те, що один із моїх колег розмовляв телефоном, і я махав рукою, кажучи, що я йду викладати.

“Можливо, у мене в руках був би демонстратор, але це все, що я можу думати”.

Він додав: «Я згоден, що якщо це [allegation] було зроблено по відношенню до колеги, що було б надто далеко від того, щоб бути відповідним гумором для робочого місця.

«Я б сказав, що моє почуття гумору дружелюбне, товариське, я люблю сміятися і жартувати, я не сказав би, що я був фарсом як таким, почуття гумору допомагає в роботі.

«Звичайно, я не хотів би нікого засмучувати, я був би вражений, якби це сталося».

GTCS не знайшла достатніх доказів для підтримки тверджень, що він кричав на учня.

Містер Теркінгтон також був допитаний за звинуваченням у тому, що він прибив шматок дерева до дверей і завдав страждання учню.

Він сказав: «Я вчитель техніки, у мене є навички та знання, щоб вирізати шматок дерева, що я й зробив, а потім взяв акумуляторний дриль та акуратно вкрутив кілька шурупів.

«Не було абсолютно жодних цвяхів, оскільки вони розбили б скло, я хотів би, щоб люди вказали час і дати, щоб я міг точно розповісти вам, що я робив».

“Це було зроблено в дуже спокійній і дуже структурованій манері”.

Містеру Теркінгтону було заборонено повторно подавати заяву про повернення до реєстру вчителів протягом двох років.