«Нічний клуб ДЛЯ ДОРОСЛИХ» для «свінгерів» рекламував збори, щоб переглянути похорон королеви Єлизавети II.

Eureka Occasion, розташована в Лонгфілді, графство Кент, описує себе як провідний нічний клуб для дорослих у Великій Британії та денний спа-центр і запросила своїх членів разом подивитися на похорон покійної королеви.

Клуб, який, як вважається, використовується свінгерами, заохочував своїх членів відвідувати їхній заклад, щоб «провести день разом» і насолодитися легким фуршетом.

Eureka Occasion рекламувала свої збори в Інтернеті. Надано: Twitter/Eureka Occasion

Поділившись учора запрошенням у Твіттері, вони написали: «Цього дня нація підтримуватиме один одного, коли ми прощаємось із нашою королевою.

«Більшість проведе цей день із сім’єю та друзями, як і ми раніше (наприклад, на Різдво), ми запрошуватимемо вас усіх провести цей день разом тут.

«Ми влаштуємо легкий фуршет і транслюватимемо похорон Її Величності.

“Для учасників не буде вступного внеску”.

З того часу запрошення було поширене у Твіттері, зібравши сотні лайків та ретвітів, а десятки користувачів соціальних мереж засудили цю подію.

Один пожартував: Це те, чого вона хотіла.

Інший написав: “Тепер я бачив все”.

Евріка розташування
Евріка розташована на одноколійній дорозі у графстві Кент. Кредит: Карти Google

Третій сказав: “Привітання королеві”.

Четвертий додав: “Так шанобливо”.

П’ятий відповів: «Ні, дякую, я не хочу брати участь у вашому секс-фестивалі».

Сотні інших компаній у всьому Сполученому Королівстві зачинять свої двері в понеділок з поваги до Її Величності, включаючи мережу швидкого харчування McDonald’s.

Нація перебуває в жалобі після того, як Її Величність королева Єлизавета II померла минулого четверга у своєму будинку в Балморалі, Абердіншир.

Її тіло було доставлено в Единбург, де воно лежало в палаці Холіруд, а потім було перенесено Королівською миле до собору Святого Джайлса.

Зараз Її Величність знаходиться у Вестмінстер-Холі в рамках підготовки до свого похорону в понеділок.

Eureka Occasion сьогодні відмовилася від коментарів.