Технологічна фірма SCOTS призначила колишнього старшого керівника Disney та BBC у свою керівну команду.

Pufferfish, компанія з виробництва цифрових дисплеїв, зміцнює свою управлінську команду, призначивши Гаррі Сінклера своїм новим креативним директором.

Пан Сінклер приєднується до единбурзької фірми після більш ніж 20 років роботи у творчій індустрії, протягом яких він обіймав керівні посади в мережах Disney, BBC та MTV.

Його прибуття відбулося через чотири місяці після того, як компанія найняла Елейн Ван Дер Берг на посаду генерального директора.

Гаррі Сінклер раніше працював на творчих посадах у таких компаніях, як Disney та BBC.

Раніше вона пропрацювала 25 років у великих технологічних компаніях, включаючи Amazon Net Providers, Dell, Autodesk та Capita.

Шотландець за походженням з Глазго, пан Сінклер щойно провів дев’ять років у Сінгапурі, останній раз як виконавчий директор, креативний і контент-менеджер The Walt Disney Firm.

Минулого тижня Pufferfish оголосила про плани залучити 600 000 фунтів стерлінгів для прискорення нової фази зростання, щоб отримати вигоду від світового ринку, що швидко зростає, інтерактивних, мультисенсорних та іммерсивних вражень.

У список клієнтів компанії входить Microsoft, НАСА, BBC та IBM.

На сьогоднішній день її найуспішнішими продуктами були лінійка сферичних інтерактивних дисплеїв та послуг PufferSphere та PufferTouch.

Pufferfish сподівається, що пан Сінклер зіграє ключову роль у запуску наступного покоління дисплеїв.

Пан Синклер сказав: «Pufferfish — захоплююча та надзвичайно амбітна технологічна компанія з фантастичною світовою репутацією завдяки якості та інноваціям.

«Новаторські нові продукти, над якими працює Pufferfish, викличуть ще більший «вау-ефект» завдяки розміру та масштабу, а також функціональності, включаючи спеціальний вміст та додаткові програми.

«Я дуже радий бути частиною команди, оскільки запропонований продукт є привабливим, а творчі можливості безмежні.

«Моя кар’єра була дуже пов’язана з оповідачем, і я з нетерпінням чекаю на розробку контенту та історій, які оживлять продукти новими способами для наших клієнтів та їх аудиторії».

Елейн Ван Дер Берг, генеральний директор, сказала: «Великі досягнення в галузі технологій змінили ринок цифрових дисплеїв.

«Наші вдосконалені продукти відіграють центральну роль у зростанні продажів та доходів і, що важливіше, забезпечують постійну задоволеність клієнтів.

“Великий досвід роботи Гаррі з деякими з найгучніших імен у галузі принесе команді додатковий досвід та знання”.

«Гаррі зможе допомогти прискорити наші плани щодо випуску нових продуктів та ще більше підвищити якість обслуговування наших клієнтів та їх аудиторії».