Вечеря, присвячена СПОРТУ, зібрала 75 000 фунтів стерлінгів для групи із чотирьох шотландських благодійних організацій.

Sportschallenge, корпоративна вечеря зі збору коштів на спортивну тематику на північному сході, зібрала 75 000 фунтів стерлінгів для чотирьох благодійних організацій, що базуються в Абердіні.

Кошти будуть поділені між довгостроковими бенефіціарами заходу, Maggie’s Aberdeen та Kids’s Support (Шотландія), а також трьома іншими гідними місцевими справами.

У вчорашньому заході, організованому інвестиційно-банківською фірмою Piper Sandler за підтримки CNR Worldwide, взяли участь понад 55 команд із десяти представників бізнесу з усього регіону.

У вечері зі збору коштів взяли участь понад 55 команд із десяти компаній північного сходу Шотландії.

Ці команди билися в п’яти раундах спортивних дрібниць у вікторині у стилі «Питання про спорт», організованій спортивними діячами Аланом Макіналлі та Енді Вокером у програмі P&J Dwell в Абердіні.

Крім Maggie’s and Kids’s Support (Шотландія), Aberdeen Sands, Dwelling-Begin Aberdeen та Residing Nicely Café також отримають вигоду від щедрості спонсорів та учасників Sportschallenge.

Aberdeen Sands — це місцева група підтримки мертвонароджених та смерті новонароджених, якою керує комітет добровольців, усі з яких — батьки, які втратили близьких.

Програма Dwelling-Begin Aberdeen надає практичну та емоційну підтримку місцевим сім’ям, відвідуючи їх вдома, щоб створити безпечну домашню обстановку.

Кафе Residing Nicely пропонує безпечне та доброзичливе місце для підтримки людей із втратою пам’яті або деменцією, їхніх сімей та тих, хто їх доглядає.

Нік Далгарно, піклувальник Sportschallenge і керуючий директор Piper Sandler, сказав: «Після оголошення про смерть Її Величності королеви Єлизавети II піклувальники Sportschallenge ретельно обдумали, продовжувати чи ні.

«Ми вирішили не скасовувати захід, враховуючи заступництво Її Величності благодійним організаціям по всій країні, багато з яких упустили життєво важливі засоби від таких заходів, як Sportschallenge, які не могли відбутися останніми роками через пандемію.

«Піклувальник Sportschallenge Баррі Дункан вшанував хвилиною мовчання гостей Її Величності на вчорашньому заході.

«Успіх заходу та щедрість наших гостей означають, що ми знову змогли підтримати таку ж кількість благодійних організацій, як і у 2019 році, що свідчить про лояльність, виявлену до нас бізнес-спільнотою.

«Це привілей — мати можливість робити свій внесок у місцеві організації, які дбають про тих, хто перебуває на всіх етапах життя, починаючи з вагітності, через дитинство та батьківство, аж до тих, хто перебуває на заході сонця».

Річард Стюарт, менеджер центру збору коштів у Maggie’s Aberdeen, додав: «Заходи зі збору коштів, такі як Sportschallenge, відіграють важливу роль, дозволяючи нам фінансувати нашу унікальну програму підтримки людей на північному сході, які стикаються з проблемами раку.

«Ми хотіли б ще раз висловити подяку всім, хто взяв участь у заході.

«Оскільки ми фінансуємось виключно за рахунок добровільних пожертв та підтримки спільноти, отримання вигоди від таких заходів означає, що ми можемо продовжувати робити те, що у нас виходить найкраще, надаючи допомогу та підтримку тим, хто найбільше цього потребує».