Зворушливе відео показує, як маленька дівчинка дарує принцесі Ганні букет квітів, коли вона відвідала Глазго лише через кілька днів після смерті королеви.

Вчора королівська принцеса відвідала найбільше місто Шотландії, щоб подивитися шану її покійної матері, яка померла минулого тижня.

Жителі Глазго відзначили її відхід, поклавши квіти та данину поваги перед Міськими палатами на Джордж-сквер.

Відео показує, як принцеса Ганна базікає з доброзичливцями, які зібралися поблизу, щоб засвідчити свою повагу.

Принцеса Ганна зупиняється поряд з однією матір’ю, яка тримає на руках дівчинку на ім’я Холлі, і каже: «Це дуже гарні квіти, вони не для мене, чи не так?»

Жінка відповідає: «Рожеві тобі, а жовті туди».

Потім принцеса Анна нахиляється ближче до Холлі, яка простягає букет квітів для королівської родини, перш ніж сказати: «Це для мене? Так дякую.”

Затем собравшаяся толпа в унисон говорит «оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо».

Альошія Інграм з Камберно, Північний Ланаркшир, вчора розмістила відео у соціальних мережах, де воно набрало понад 460 тисяч переглядів.

Кліп сподобався понад 16 700 людей, який був засипаний коментарями сотень користувачів соціальних мереж.

Один сказав: «Найпрацьовитіші лояльні члени королівської сім’ї, які мають».

Принцеса Ганна одержала квіти від Холлі. Кредит: Альошія Інгрем

Інший написав: «Благослови її, так мило. Принцеса Ганна змусила свою маму пишатися».

Третій прокоментував: “Ой, як приємно, що хтось подумав про принцесу Анну, вона запам’ятає цей люблячий жест”.

У той час як інша людина додала: «З усіх членів королівської сім’ї принцеса Анна має бути найменш недооціненою, жодних розбіжностей. Просто намагаюся піти стопами матері — обов’язок та працьовитість».

Виступаючи сьогодні, Альошія сказала: «Я думаю, що відео було дуже милим, я зовсім не великий рояліст, але навіть якщо ви спростите його до милого жесту між молодою дівчиною та жінкою, яка щойно втратила свою матір, це було дуже зворушливо.

«Я не думаю, що багато людей змогли б зробити все те, що члени королівської родини мали зробити минулого тижня, не зламавшись.

“Моя мама хотіла б потиснути руку принцесі Ганні, але не могла через час, я думаю, що багато людей були дуже емоційні, коли вона підійшла, щоб поговорити з ними”.

Королева Єлизавета II померла у своєму будинку в Балморалі, Абердіншир, минулого четверга вдень.

Похорон на честь життя монарха та 70-річчя його правління відбудеться у понеділок у Вестмінстерському абатстві в Лондоні.